02155050276
برندینگ۱۳۹۷-۴-۲۷ ۰۵:۵۷:۲۲ +۰۰:۰۰

چنددیواری جذاب!

حضور در یک مکان زیبا یا مواجهه با یک فضاسازی و دکوراسیون شکیل، ازجمله مواردی است که همواره در به یادآوری یک اسم یا شرکت تأثیرگذار بوده و موجب شکل‌گیری یک تجربۀ منحصربه‌فرد در ذهن ما می‌شود. حال تصور کنید فضای کاری و دکوراسیون داخلی زیبا چقدر می‌تواند در جذب مشتریان، شکل‌گیری یک تصویر مثبت از شرکت در ذهن مخاطب و فرآیند برندینگ شرکت داشته باشد! درنگ نکنید؛ شما شایسته بهترین‌ها هستید…!

درباره این بخش

در جهان امروزی با پیشرفت صنایع، رقابت میان شرکت‌ها به‌طور چشمگیری در حال افزایش می‌باشد. لذا حضور در نمایشگاه جهت نمایش کالا، ارائه خدمات و معرفی توانمندی‌ها بستر مناسبی را برای افزایش فروش در کوتاه‌مدت یا درازمدت فراهم نماید. به همین دلیل نحوه و چگونگی حضور در نمایشگاه‌ها به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین مسائل پیش روی مدیران برند مطرح می‌شود. شرکت پرسیاه، مجری غرفه سازی و دکوراسیون داخلی، با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و خلاقانه در عرصه صنعت نمایشگاهی، هم‌زمان با ساخت غرفه در کلیه استان‌های کشور، توانایی آن را دارد تا با ارائه راهکارهای خلاقانه درخشش شما را در یک نمایشگاه به اثبات برساند.

برگزاری رویداد

طراحی، ساخت و مونتاژ محیطی جذاب و راحت، متناسب با کسب‌وکار شما

نمایش کاروانی متحرک جهت تبلیغ و بازاریابی فعالیت یک شرکت

برنامه‌ریزی، تبلیغات، مشاوره و اجرای اختصاصی برنامه‌ها

برنامه‌ریزی، مشاوره و اجرای هرچه باشکوه‌تر مراسمات شرکت‌ها و سازمان‌ها

برنامه‌ریزی، تبلیغات، مشاوره و اجرای جلسات رونمایی جهت افزایش مخاطبان و اثرگذاری بیشتر بر آنان

برنامه‌ریزی، مشاوره و اجرای انواع کمپین‌های تبلیغاتی جهت اطلاع‌رسانی و معرفی بهتر محصولات، خدمات و فعالیت‌های شرکت به جامعه هدف

مشتریان

img img