02155050276
برندینگ۱۳۹۷-۴-۲۷ ۰۵:۵۷:۲۲ +۰۰:۰۰

طراحی بروشور

بروشورها یکی از ابزارهای موفق بازاریابی و تبلیغاتی هستند که به‌طور مؤثر برای انتقال پیام‌های کسب‌وکار در صنایع B2B و B2C  مورداستفاده قرار می‌گیرد. طرح‌های خلاقانه و متفاوت در طراحی بروشور، شما را قادر می‌سازد تا اطلاعات و پیام‌های خود را به روشی منحصر به فرد و زیبا ارائه دهید. این به شما امکان می‌دهد که محصول یا خدمات جدید خود را به مشتریان خود تبلیغ کنید. ما متعهد به آنیم که با بهره مندی از همکاری طراحان گرافیک متخصص، بهترین طرح‌های بروشور حرفه‌ای را با قیمت و زمان مناسب به شما ارائه دهیم.

درباره این بخش

بروشور یکی از اقلام تبلیغاتی اولیه و اساسی هر کسب‌وکار است. بروشورها در کسب‌وکارهای مختلف در مراحل متفاوت یک ارتباط کمک می‌کنند و با اطلاعاتی که از محصول به نمایش می گذارند؛ علاقه‌مندان و مشتریان بالقوه را به مشتری بالفعل تبدیل می‌کنند. بروشورها همچنین می‌توانند بسیاری از حقایق را انتقال دهند و اگر به‌خوبی طراحی شوند، کسب‌وکار شما را باثبات و حرفه‌ای معرفی می‌کنند. ازآنجاکه بروشورها چنین تصور عمیقی را ایجاد می‌کنند، اولین گام در جهت طراحی بروشور موردنیاز شرکت شما این است که تصمیم بگیرید؛ ما در تمامی مراحل همراه شما خوهیم بود!

طراحی بروشور

از نکات مهم در طراحی بروشور می توان به رنگ مناسب، سادگی، خلاقیت، خودداری از پرداختن به جزئیات، استفاده از چیدمان متون و layout مناسب در طراحی، در نظر گرفتن فضای لازم جهت تا و برش، کیفیت طراحی و استفاده از تصاویر و گرافیک جذاب اشاره کرد.

ابعاد بروشور بنا به کاربرد و حجم محتوای آن مشخص می شود. اما به طور کلی سایز های زیر به عنوان استاندارد طراحی بروشور شناخته می شوند.

A4 = 21 x 29.7 cm
B4 = 24 x 34 cm
A5 = 14.5 x 22 cm
B5 = 17 x 24 cm
سایزخشتی کوچک = 23x 19 cm
سایزخشتی بزرگ = 23x 23 cm
سایزپالتویی = 12x 17 cm

از منظر ظاهری و صحافی، دسته بندی‌های متفاوتی وجود دارد. انواع بروشور براساس یکی از دسته بندی‌های عام،  به  دو نوع بروشور منگنه‌دار و بروشور تاشو می باشد.

نوع دیگری از دسته بندی بروشور بر اساس تعداد صفحات و خط تا می باشد:  خط تای آکاردئونی، خط تای زیگزاگی، خط تای چهارلتی، تای ساده تکی، خط تای دروازه ای  چند مورد از این نوع دسته بندی هستند.

برای طراحی و آماده سازی بخش های مختلف بروشور، از نرم افزار های Adobe Photoshop، Adobe Illustrator و Adobe InDesign استفاده می شود.

علاوه بر گرافیک و المان‌های بصری بروشور، متن و محتوای مناسب و هماهنگ با طرح، از نکات مهم در طراحی بروشور می‌باشد. این محتوا بایستی جزئیات کافی و جامع، بنا به هدف و موضوع بروشور را در اختیار مخاطب قرار دهد تا با استفاده از آن بتواند به شناخت و آگاهی لازم در مورد برند، محصول یا خدمت دست یابد.

مشتریان

img img

مقالات مرتبط

مشاوره رایگان + 20 درصد تخفیف اولین سفارش
شماره همراه خود را ثبت کنید و هزینه های خود را کاهش دهید