Share on email
Share on print

طراحی لوگو استارت آپ

طراحی لوگو برای استارتاپ ها یکی از هیجان انگیز ترین کارها در یک آژانس تبلیغاتی است، هم اندازه با تب و تاب ورود به بازار و شور و شوقی که در تیم های استارتاپی وجود دارد همکاری با یک تیم جوان و خوشفکر از جنبه های شیرین طراحی لوگو استارتاپ هاست. خدمات مشاوره ما برای استارتاپ ها رایگان و خدمات طراحی لوگو  تا ۷۰٪ تخفیف خواهد داشت.

دسته بندی :
بیایید در مورد روش های موفقیت کسب و کارتان با هم گفتگو کنیم

- بخشی از مشتریان که طی ۲۰ سال گذشته در کنار آنها بوده ایم -

طراحی لوگو استارت آپ را موفق نمی‌کند، به آن انرژی می دهد

این روزها کسب و کارهای نوپا ( استارتاپ ها)  با سرعت زیاد در حال تغییر و بهبود زندگی ما هستند؛ در هیچ زمانی فضای کسب و کار این سرعت تغییر را تجربه نکرده است. اما هیچ پیرقتی بدون هاشیه نیز نخواهد بود کسب و کارها با همان سرعتی که رشد می‌کنند از بازار نیز خارج می‌شوند . این معنای رقابت و ارزش پیشنهادی را دربالاترین سطح خود مطرح می‌سازد .

لوگو های استارتاپی چه ویژگی هایی دارند؟

  1. باید بتوانند کسب و کار جدید شما را به درستی تعریف و معرفی کنند.
  2. عموما لوگوهای نوشتاری بیشترین کاربرد را دربین استارتاپ ها دارند.
  3. از آنجا که لوگو شما در رسانه های آنلاین هم منتشر می‌شوند باید از ریسپانسیو لوگو در فرایند طراحی استفاده شود.
  4. باید تا هد ممکن قابل تامیم نیز باشد .
  5. ساده باشد و از نظر فرم با مفاهیم استارت آپ هماهنگ باشد.

 

سیاست پرسیاه در پروژه های نوآورانه و استارتاپی

ما از روز اول تاسیس مجموعه پرسیاه بنای خود را بر نوآوری و رفع چالش های کسب و کارها گذاشتیم . در طی این بیس سال فراز و نشییبی که داشته‌ایم یاد گرفته ایم که مفاهیم کسب و کار ها تغییر میکنند و همینطور نیازهای انسان ها ، نگه داشتن یک کسب و کار در سطحی نسبی از ارزش و پایداری نیاز به انگیزه و تا حد زیادی پشتکار و نوآوری را می‌طلبد. اگر کسب و کاری که در هال راه اندازی آن هستید یک کسب و کار نوآورانه و جدید است اگر هدف شما تغییر و بهبود جهان پیرامونتان در هر سطحی از جغرافیاست ما دوست داریم به شما کمک کنیم اشتباهات کمتری کنید و زودتر به پایداری و درآمد پایدار برسید. قطعا رسالت ما در همکاری با کسب و کارهای استارتاپی کسب سود در پایین ترین نره آن و ایجاد انگیزه و پیشرانی در راستای رسیدن به هدف است. اگر کسب و کار جدیدی را دارید راه اندازی میکنید پیشنهاد میکنم سری هم به ما بزنید بک ارتباط ساده میتواند تا هد زیادی چالش های شما را کاهش دهد. فطعا در جایگاهی که شما فراردارید ارتباطات جدید و هدفمند بهترین و به صرفه منابعی است که میتوانید در اختیار داشته باشید و از آن بهره ببرید.

خوش آمدید

ما جدیدترین های دنیای برندینگ را با زبانی روان در اختیار شما می‌گذاریم و با مشاوره‌های خود کسب و کار شما را رونق می‌بخشیم.