Share on email
Share on print

طراحی لوگو چهره

طراحی لوگو چهره یک انتخاب عالی برای فعالان رسانه های اجتماعی و افرادی است که به دنبال ساخت پرسونال برندینگ یا برندینگ شخصی خود هستند . طراحی لوگو چهره به دلیل جذابیت بصری نره درگیر سازی بالایی دارد و بهتر در ذهن مشتریان شما می ماند. برای اینکه در مورد طراحی لوگو شما با هم گپی بزنیم فرم زیر را تکمیل تا با شما تماس بگیریم .

دسته بندی :
بیایید در مورد روش های موفقیت کسب و کارتان با هم گفتگو کنیم

- بخشی از مشتریان که طی ۲۰ سال گذشته در کنار آنها بوده ایم -

طراحی لوگو چهره این روزها اهمیت بیشتری پبدا کرده است رشد شبکه های اجتماعی و رشد کسب و کارهای مبتنی برآن همچنینن فعالیت اینفلوِنسرها و رهبران فکری داشتن یک لوگو جذاب را نه به یک نیاز بلکه به یک الزام بدل ساهته است . این روزها مردم لوگو های سرگرم کننده را بیشتر دوست دارند لوگویی را در نظر بگیرید که شبیه شما و کسب و کار شما  و در عین حال راهی برای افزایش بازگشت مشتریان تان باشد . این لوگو میتواند داستان شما را بگوید و شما را در ذهن مخاطبان سریع تر یادآوری کند.

طراحی لوگو چهره چگونه شما را رشد می دهد؟

1. از طریق کمک به بازاریابی شما و کسب و کارتان

داشتن آرم حرفه ای و منحصر به فرد قطعا تاثیر زیادی بر بازاریابی شما خواهد داشت.

شما میتوانید از آرم خود در هر اندازه ای بر روی موارد بازاریابی خود اعم از بسته بندی, محصولات, رسانه های اجتماعی, وب سایت, و غیره. استفاده کنید . این یک روش عالی برای تبلیغ نام تجاری و پیام شماست ، چه یک فروشگاه هانگی آنلاین باشید و چه یک کسب و کار بزرگ و تاثیر گذار همین که تلاش کنید متفاوت باشید نیمی از مسیر موفقیت را طی کرده اید.

بررسی کنید که مشتریان ما در حال حاضر از لوگوی پرتره خود استفاده کرده اند

 

 

2. به معرفی شخصیت برند شما کمک میکند

لوگو محور هویت نام تجاری شماست، با توجه به اینکه شما می خواهید برای ایجاد نام تجاری شخصی خود بهترین تصویر شبیه خودتان را به نمایش بگذارید.

طراحی لوگو صورت شما میتواند شخصیت ، غلایق فرهنک و سبک زندگی شما را با مشتریانتان به استراک بگذترد در اصل این همان تصویری است که گویاهی هزاران کلمه است  لوگو شحصی شما میتواند  یک بیانیه قدرتمند از شما  و کسب و کاری که برای آن فعالیت میکنید باشد.

3. باعث جلب توجه مشتری می شود

در جامعه مدرن، بازار پر از رقبا است، و همین امر جلب توجه مشتری و فروش کالاها و خدمات را سخت تر می کند. آرم شما اساسا مقدمه ای برای جلب توجه و نگاه مخاطبان هدف به شماست که میتواند شروع یک فروش را و برفراری ارتباط کاری را تسریع بهشد و به موفقیت شما سرعت بخشد.

4. رشد به رسمیت شناختن نام تجاری

برداشت اول بزرگ ترین و مهم ترین اثری است که شما روی مشتری میگذارید و این یک عامل بسیار مهم  برای افزایش بازگشت مشتری بالقوه است.

اگر  لوگو شما باعث فراخوان یک حس مثبت در حافظه مشتری شود، فوراً با نام و کسب و کار برند شما ارتباط برقرار خواهد کرد. هنگامی که آرم شما به اندازه کافی خوب است بدر یادها میمانید  و به رسمیت شناخته هواهید شده و از همین طریق شانس بیشتری نسبت به رقبای خود در بازار هواهید داشت و به احتمال زیاد مردم بیشتری به استفاده از خدمات شما تمایل خواهند داشت.

طراحی لوگو چهره برای چه کسانی مناسب است؟

  1. تاثیرگذاران اجتماعی ( اینفلونسرها)
  2. فعالان و متخصصان فعال در شبکه های اجتماعی
  3. کسب و کارهای متکی بر فرد یا خانوادگی
  4. افزادی که به دنیال پرسونال برندینگ یا برندینگ شخصی خود هستند.

خوش آمدید

ما جدیدترین های دنیای برندینگ را با زبانی روان در اختیار شما می‌گذاریم و با مشاوره‌های خود کسب و کار شما را رونق می‌بخشیم.