02155050276

پکیج نوروزی زرین شهر

نوشته شده توسط ادمین | ۱۱ مهر ۱۳۹۷|نظرات : ۰

همراه با پکیج نوروزی در پرسیاه:

در میان همهمه خریدهای نوروزی مردم و دغدغه‌های عید و بهتر برگزار شدن و سپری کردن ایام و رقم زدن زیباترین آغاز سال نو، شهرداری زرین‌شهر بر آن شد تا در اقلام اهدایی به مسافران نوروزی تنوع ایجاد کرده و بسته‌ای شایسته را به آن‌ها اهدا نماید.

پس از انجام هماهنگی‌ها و تعاملات اولیه، این مجموعه به‌عنوان پیمانکار انتخاب گردید. نهایتاً طراحی و چاپ اقلامی شامل نقشه گردشگری زرین‌شهر، پیک نوروزی مخصوص کودکان، سوغات زرین‌شهر، کارت‌پستال مکان‌های گردشگری زرین‌شهر و پکیج یا بسته‌ای که حاوی این اقلام باشد در دستور کار تیم قرار گرفت.

ازآنجاکه پرسیاه سابقاً هم پروژه‌هایی را با اقلام و شرایط مشابه برای شهرهای دیگری ازجمله باغبهادران، نیاسر، سده لنجان و... به انجام رسانده بود؛ با بهره‌گیری از تجربیات به‌دست‌آمده، به ایده پردازی جهت ارائۀ طرح جدید و نو پرداخت و پیگیری طراحی گرافیکی، تأمین محتوا و پیشرفت کار در زمان‌بندی مشخص‌شده انجام شد.

چرا پکیج نوروزی؟!

طراحی پکیجی که علاوه بر ظاهر زیبا و جذاب، با برندبوک شهرداری و همچنین اقلام درونی پکیج هماهنگ و یک ریخت بوده، معرف فرهنگ و بافت شهری زرین‌شهر باشد، در ابعاد مناسب و قابل‌حمل به‌خوبی محافظ اقلام ذکرشده باشد؛ از ویژگی‌هایی بود که در فرآیند دیزاین و طراحی این بسته موردتوجه قرار گرفت. همچنین برخورداری از المان‌های خاص زرین‌شهر، طراحی گرافیکی ساده و زیبا، عکس‌هایی از فضای شهری زرین‌شهر و معرفی کلی آن ازجمله مواردی است که در پکیج نوروزی زرین‌شهر به چشم می‌خورد و از امتیازات خاص آن محسوب می‌شود.

Tourist Map:

این نقشه که علاوه بر در نظر داشتن جامعیت، گویایی، وضوح کافی، تفکیک اماکن گردشگری مختلف شهری موجود در نقشه جهت دسترسی راحت‌تر، حاوی توضیحاتی درباره معرفی زرین‌شهر، موقعیت جغرافیایی آن، مشاغل سنتی و صنایع‌دستی، لیست فروشگاه‌های مهم در ایام نوروز و شماره تلفن‌های اضطراری بوده؛ در قالبی زیبا و کاربردی طراحی‌شده و در پشت نقشه نیز عکس‌هایی از طبیعت و مکان‌های گردشگری و صنایع‌دستی زرین‌شهر قرارگرفته‌اند.

توجه به نیاز مسافران در ایام نوروز، نشان دادن اطلاعات مهم در مورد زرین‌شهر به‌عنوان مرکز شهرستان لنجان و رعایت نکات کلیدی در طراحی گرافیکی و مباحث فنی، از مواردی است که در طراحی نقشه گردشگری زرین‌شهر لحاظ شده است.

پیک نوروزی یا نقشه گنج؟!؛ در جستجوی روشی مؤثر و جذاب...

معمولاً سرگرم کردن کودکان در طول سفر و برنامه‌ریزی گردش‌هایی که علاوه بر خانوادگی بودن و استفادۀ سایر اعضای خانواده، برای کودکان هم جذاب باشد؛ ترجیحاً هزینه کمتری هم داشته باشد و همچنین برای آن‌ها آموزنده بوده و ارزش و فرهنگ خانواده‌های ایرانی را به آن‌ها آموزش دهد؛ از دغدغه‌های والدین و بزرگ‌ترها است؛ که البته گاهی نیز بی‌پاسخ می‌ماند!

ازاین‌رو در نظر گرفتن موجودیتی که این نیاز را مرتفع کند، جذابیت‌های کافی را داشته باشد و البته خاص زرین‌شهر طراحی‌شده باشد؛ بحثی بود که منجر به طراحی نقشه گنج به‌جای پیک نوروزی شد.

این نقشه با بیانی که به درک و زبان کودکان نزدیک باشد و موجب همراهی و همزادپنداری آن‌ها با داستان نقشه شود؛ به معرفی مکان‌های گردشگری زرین شهر به زبان کودکانه و گرافیک ساده پرداخته و با انتقال ارزش‌های دینی، ملی و تاریخی ایران عزیز، حفظ و حراست از طبیعت و مراقبت از بناهای تاریخی و مذهبی را به فرزندان دلبند این مرزوبوم می‌آموزد، قابل رنگ‌آمیزی بوده و موجب رشد خلاقیت آن‌ها شده و درنهایت با دریافت جایزه از شهرداری، خاطرۀ خوشی را برای مسافران و گردشگران و خانواده‌ها رقم خواهد زد.

کارت‌پستال مکان‌های گردشگری:

این مجموعه که حاوی گلچینی از اماکن مهم زرین‌شهر است، مکان‌هایی را معرفی می‌کند که به اصل تاریخ و فرهنگ این شهر متعلق هستند. همچنین اهمیت به یافت طبیعی و زیبایی‌های خدادادی این شهر که به بخشی از منبع درآمد مردم زرین‌شهر و محل تأمین مخارج جهت گذران زندگی تبدیل‌شده نیز در این بسته موردتوجه است. شایسته است که به سرمایه‌های ملی که مهم‌ترین دارایی‌های سرزمینمان هستند احترام گذارده و در معرفی و حفظ آن‌ها جهت ارائه به دیگران فروگذار نکنیم.

بهترین و خاطره‌انگیزترین سوغات زرین‌شهر چه می‌توانست باشد؟!

یکی از مواردی که مسافران در سفر به هر نقطه از جهان به دنبال آن هستند و پس از کسب اطلاعات کلی در مورد مقصد، پرس‌وجو می‌کنند؛ سوغات آن شهر و محصولات و تولیدات خاص آن است که بایستی سعی شود به بهترین نحو بدان پرداخته‌شده و ارائه شود.

زرین‌شهر مرکز شهرستان لنجان و برنج، محصول بومی این منطقه است که خوش عطری، خوش پختی، خوش‌طعمی و سلامت آن در مناطق مختلف کشور زبانزد خاص و عام است؛ ازاین‌رو مهم‌ترین سوغات این شهر محسوب می‌شود و در پکیج مسافران نوروزی تلاش شد تا این محصول ارزشمند را به وجهی زیبا و شکیل معرفی نماییم و علاوه بر اقدام جهت توسعه اقتصادی پایدار، بهانه‌ای باشد برای صلح و صفا و صمیمیت در خانواده‌های ایرانی و گرامیداشت ارزش‌های ناملموسی که در جریان زندگی روزمرۀ امروز مورد کم مهری قرارگرفته‌اند.

تیم دیزاین و طراحی پرسیاه چگونه می‌تواند به بهترین نحو برای تحقق اهداف مشابه ایفای نقش کند؟

تیم پرسیاه همان‌گونه که در پروژه‌های قبلی نشان داده است؛ با مطالعه و بررسی نیازهای مشتریان، ارائه پیشنهادات و راه‌حل‌های مناسب، توجه به بازار و روانشناسی مخاطبین، تسلط به سبک‌های مختلف طراحی، بهره‌گیری از جدیدترین و به‌روزترین تکنیک‌ها و ابزارهای نرم‌افزاری، برخورداری از همکاری، تلاش، فکر و ایدۀ نیروی انسانی ماهر و متعهد، به انجام سفارشات اقدام می‌کند و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. بهبود وضعیت کسب و کارها و ایجاد تحول در حوزه تبلیغات و بازاریابی آنان، دیزاین محصولات و خدمات به شیوه منحصر به فرد و شایسته و تحقق اهداف متعالی و رشد شرکت ها از مهم ترین اهداف و فلسفه وجودی پرسیاه است که جهت تحقق آن ها همواره در حرکت و تکاپو است.

نظر بدهید !

همچنین ببینید

استندهای تبلیغاتی

۲۰ شهریور ۱۳۹۷|نظرات: ۰|

امروزه تبلیغات نقش مهمی را در دنیای تجارت ایفا می‎کند. استندهای مولتی سایز یکی از ابزارهای مهم برای تبلیغات به شمار ...