خدمات طراحی گرافیک

پرسیاه مجری تخصص خدمات طراحی گرافیک در ایران

خدمات تولید محتوا

تصویر بهتری از شما می‌سازیم

برای دیده شدن برند خود را زیبا به تصور بکشید

طراحی گرافیک، یکی از خدمات تخصصی شرکت پرسیاه است. ما معتقدیم  محتوای گرافیکی باید انتقال دهنده اطلاعات مفید، چشمگیر  و جذاب باشد. این شرکت با ایجاد اعتبار و اعتماد در ضمن همدلی با مخاطبان هدف ، موفقیت کسب و کار شما را تضمین میکند.

پرسیاه محتوای گرافیکی گیرا و چشم نواز تولید میکند که بر مبنای شخصیت برند شما شکل میگیرد. ما این محتوا ها را با هدف اثر گذاری و افزایش تعامل با مخاطبان هدف و در نهایت فروش محصولات و یا خدمات  طراحی می کنیم.

در پرسیاه تصاویر  عالی در مورد برند شما  از طریق تبلیغات مناسب، در زمان و مکان مناسب در فضا های مناسب تهیه و توزیع می شوند.

ما تبلیغات برندها  را از طریق روش های خلاقانه ، از مرحله اولیه شکل گیری مفهوم تا مراهل مختلف فرآیند تولید ، طراحی می کنیم.

ما از طریق بهره برداری از دانش، تجربه و توانمندی گرافیکی خود ، همچنین بهره‌مندی از قدرت طراحان خلاق ، تدوینگران و فیلمبرداران و … بالاترین ارزش ها رابرای کسب و کار شما می آفرینیم.

نتایج خدمات طراحی گرافیک عبارتند از شناخته شدن و دیده شدن در چشم مخاطبان هدف، افزایش آگاهی از برند و افزایش نرخ تبدیل

ما در پرسیاه بیش از ۲۱ سال تجربه درزمینه روزنامه‌نگاری، طراحی گرافیک، سئو و نوشتن وبلاگ را یدک می‌کشیم خدمات تولید محتوای ما همگی در زیر یک سقف می‌توانند شمارا به‌سرعت از مفهوم اولیه موردنظر به نتیجه موردنظر برسانند.

انواع خدمات طراحی گرافیک

طراحی گرافیک شامل چه مواردی است؟

طراحی و گرافیک از دیر باز تا کنون نقش پر رنگی در تبیلغات داشته است.که باعث تاثیرگذاری و جذابیت تبلیغات برند می شود.
پرسیاه با فعالیت بیست ساله در تمامی ابعاد طراحی از جمله خدمات گرافیک چاپی،گرافیک محیطی و گرافیک وب ضامن بهتر دیده شدن برند شماست.

خدمات طراحی گرافیک چاپ

خدمات گرافیک چاپی برای طراحی و تولید انواع کاتالوگ ، بروشور ، پوستر ، مجله، کتاب ، تقویم و سررسید و طراحی منو ، لیست قیمت و گزارش عملکرد کاربرد دارد.ما از طریق تحلیل هویت برند شما دست به طراحی محصولاتی خواهیم زد که بیشترین تاثیر را در جذب مخاطب هدف و جلب رضایت مخاطب را داشته باشد.
- جـدید -

خدمات طراحی گرافیک وب​

خدمات گرافیک وب برای طراحی رابط کاربری وب سایت ، بنر سایت ، قالب ایمیل ، قالب شبکه های مجازی ، اسلایدشو ، خبرنامه ، لندینگ پیچ و طراحی گرافیک اپلیکیشن ها کاربرد دارد.ما با بهره مندی از علم و تجربه خود دست به طراحی رابط های کاربری و قالب های کاربر پسند با بهترین تجربه کاربری برای برند شما خواهیم زد.

خدمات طراحی گرافیک محیطی

خدمات گرافیک محیطی برای طراحی تابلو های فروشگاهی ، تابلو های مسیریابی ، بیلبورد ها و استند ها ، تابلو های پرسنلی و سردرب ، نشانه های محیطی و طراحی کیوسک های شهری و غرفه های فروشگاهی کاربرد دارد.ما با همکاری طراحان خلاق و با تجربه خود در این امر طرح های زیبا و جذابی برای برند شما تولید خواهیم کرد.

طراحی گرافیک اطلاع رسانی

کاربرد گرافیک اطلاع رسانی برای طراحی و تولید اینفوگرافیک های در جهت بیان و به تصوری کشیدن مطالب کار برد دارد.که طراحان متخصص پرسیاه شما را در این امیر یاری خوااهند کرد

خدمات طراحی گرافیک برندسازی

گرافیک برند شما ، شخصیت برند شماست.

طراحی گرافیک برندینگ یکی از ابعاد مهم در شخصیت برند شماست.خدمات پرسیاه برای برند شما شامل : طراحی لوگو ، طراحی شعارتبلیغاتی ، طراحی برندبوک ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی سربرگ و پاکت نامه است.

طراحی لوگو

لوگو یا آرم نشانگر هویت برند شماست.ما در طراحی های خود ضمن حفظ اصالت و هویت برند و استفاده از ابتکار و خلاقیت نکاتی چون تناسب ، مفهموم ، خوانایی و... را مد نظر داشته تا لوگویی خاص و منحصر به فرد برای برند شما طراحی کنیم.

طراحی لوگوتایپ

طراحی لوگوتایپ نوعی از طراحی لوگو است که در آن نام برند یا سازمان بصورت مفهومی با لوگوتایپ طراحی می شود.طراحان مت با تخصص خود و در نظر گرفتن کلیه نکات طراحی برای شما زیبا ترین لوگو تایپ هارا طراحی خواهند کرد.
- تخفیف -

طراحی شعار تبلیفاتی

شعار های تبلیغاتی باید در عین سادگی و ماندگاری در ذهن بیانگر مفهومی هم سو با عملکرد و هویت برند شما باشد.ما برند شما را با شعار های تبلیغاتی درستی مطرح خواهیم کرد.

طراحی برندبوک

برند بوک مجموعه ای از اصول و قوانین هویت و شخصیت برند شما می باشد.مانند تاریخچه برند , رنگ , لوگو , فونت اختصاصی برند و... می باشد که بیان می کند برند شما چطور کار می کند.

طراحی کارت ویزیت

با استفاده از کارت ویزیت های خلاقانه و زیبا برند خودت را در جیب مخاطبان خود جای دهید. ما با کمک طراحان خلاق و مبتکر خود توانایی طراحی کارت ویزیت در هر سایز و جنسی را برای شما دارا می باشیم.

طراحی سربرگ و پاکت نامه

کاربرد سربرگ و پاکت نامه ضمن حفظ رسمیت و زیبایی مکاتبات شما با مخاطب برند خود ، حفظ اعتماد مخاطب نیز هست.ما طراح های خود برند شمارا با هویت و مشتری مدار معرفی خواهیم کرد.

خدمات طراحی گرافیک وب

از فضای مجازی غافل نشوید!!!

در عصری زندگی میکنیم که فضای مجازی جزی از زندگی واقعی ما شده است،از اینرو تبلیغات در فضای مجازی و بستر وب اهمیت و تاثیر بسیاری زیادی در شناخته شدن برند و کسب کار های شما پیدا کرده است.پرسیاه با علم و شناخت فضای مجازی خدمات طراحی تخصصی و بسیار موثری از جمله : طراحی ui ، طراحی بنر سایت ، طراحی قالب ایمیل ، طراحی قالب گرافیکی سایت ، طراحی قالب شبکه های مجازی ، طراحی اسلاید شو و اسلایدر سایت ، لندینگ پیچ و… انجام می دهد.

طراحی ui

طراحی Ui یا رابط کاربری یکی از تخصص های ما در پرسیاه است.رابط های کاربری طراحی شده به دست ما ضمن بهره مندی از گرافیکی زیبا و چشمنواز دارای تجربه کاربری بسیارخوبی برای کاربران است.

طراحی بنر سایت

بنر های سایت به چند دسته از جمله بنر های خبری ، تبلیغاتی و... تقسیم بندی می شنود.ما با توجه به نوع و مکان مورد استفاده بنر ، طرحی با متحوای مناسب و جذاب طراحی کرده که بیشترین بازخورد را داشته باشد.
- تخفیف -

طراحی قالب ایمیل ها

طراحی قالب ایمیل درجهت یکپارچه سازی و انسجام برند شما طراحی می شود به گونه ای که شامل محتوای امضا و هویت برند شما در ایمیل های شما است که از یک طراحی گرافیکی بسیار زیبا بهره مند می باشد.

طراحی قالب گرافیکی سایت

طراحی قالب گرافیکی سایت در جهت تولید ایکون ها , تصاویر , اینفوگرافی ها و ... سایت شما می باشد که طراحان ما با طراح های خلاقانه و اصولی برای شما انجام خواهند داد.

طراحی قالب شبکه های مجازی

برای زیبایی و کاربرپسند بودن شکبه های اجتماعی شما قالب های گرافیکی جذابی را برای شما طراحی می کنیم که شامل قالب برای پست ها ، استوری ها ، هایلایت ها و انواع صفحات اجتماعی می باشد.

طراحی اسلاید شو(اسلایدر سایت)

برای فروشگاه های آنلاین و یا وب سایت های شما اسلاید شو هایی با حرکت و استایل منحصر به فرد تولید خواهیم کرد منجر به زیبایی و بازخورد بیشتر صفحه هات شما خواهد شد.

طراحی خبرنامه

طراحی خبرنامه در جهت طراحی مقالات خبری , سایت های خبری , هقته نامه های و... می باشد که شامل طراحی قالب , تصاویر , اینفوگرافی و... می باشد.که با رعایت اصول طراحی و سئو به بهترین و زیبا ترین شکل برای شما انجام خواهیم داد.

طراحی صفحه فرود (لندینگ پیج)

لندینیگ پیچ یا صفحه فرود یکی از مهم ترین نکات در جذب مخاطب و بازدید سایت شماست.صفحه فرود صفحه ای است که مخاطب شما با کلیک بری روی تبلبغات بنری و... شما وارد آن صفحه می شود.ما با کمک مختصان دیجیتال مارکتینگ و طراحان خود اثربخش ترین لندینگ پیچ هارا برای شما طراحی خواهیم کرد.

طراحی گرافیک اپلیکیشن

طراحی گرافیک اپلیکشن ها به منظور طراحی صفحات ، منو ها ، نوار ابزار ، کلید های میانبر و ویجت های اپلیکیشن صورت میگیرد.

خدمات طراحی گرافیک محیطی

چه خدماتی در گرافیک محیطی ارائه می دهیم؟

همانطور که تبلیغات در سبک مدرن و در بستر فضای مجازی اهمیت بسیاری دارد، تبلیغات محیطی در دنیای واقعی نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است،که موجب هرچه بهتر دیدن شدن برند و کسب و کار شما خواهد شد.خدماتی که در گرافیک محیطی ارائه می شود شامل: تابلو فروشگاه ، نشانه های محیطی ، تابلو های مسیریابی ، تابلو های پرسنلی و سردرب ، طراحی کیوسک های شهری و غرفه ها ، بیلبورد و استند ها

تابلو فروشگاه

تابلو های فروشگاهی به جهت معرفی و جلب توجه افراد در معابر می باشد.ما طراحی تابلو های فروشگاهی شما را در هر سایز و نوعی با زیبایی هرچه تمام انجام خواهیم داد.

نشانه های محیطی

نشانه های محیطی شامل تابلو ها و برچسب های هشدار دهنده قوانین فروشگاه یا برند شما و همچینین تابلو ها یا برچسب های خبری نیز می باشد. ما با توجه به هویت و قوانین سازمانی برند شما موثر ترین نشانه های را طراحی میکنیم.

تابلوهای مسیریابی

تابلو های مسیریابی به منظور راهنمایی و عدم ایجاد سردرگمی مشتری در فروشگاه یا شرکت و اداره شما طراحی می شوند.
- تخفیف -

تابلوهای پرسنلی و سردرب

تابلو های پرسنلی و سردرب برای معرفی کارکنان و سمت آنها به مشتری شما طراحی می شود که موجب عدم ایجاد سردرگمی برای مشتری و تسریع روند کاری کارکنان شما می شود.

طراحی کیوسک های شهری و غرفه ها

با کمک طراحان متخصص و با تجربه خود طراحی غرفه های نمایشگاهی ، کیوسک تبلیغاتی و شعبه های نمایندگی برند و شرکت شمارا به زیبایی و با اصول انجام خواهیم داد.

بیلبوردها و استندها

رایج ترین نوع تبلیغات شهری بیلبورد های کوچک و بزرگ شهری هستند.ما برای شما انواع بیلبورد های تبلیغاتی و استند های شهری و فروشگاهی را در تمامی سایز ها ، با گرافیک خاص و منحصر به فرد ضمن خوانایی و بیان مفهوم را طراحی می کنیم.

خدمات طراحی بسته بندی

محصول با کیفیت در بسته بندی با کیفیت

بسته بندی قسمتی از محصول شما حساب میشود.قسمتی که در فروش هرچه بیشتر محصول شما و شخصیت برند شما نقش پررنگی را ایفا میکند.بسیاری از افراد از اهمیت این نقش بی خبر بوده و این موضوع دلیلی برشکست در فروش آنها خواهد شد.پرسیاه ارائه دهنده خدماتی چون طراحی کارتن ، طراحی جعبه ، طراحی لیبل ، طراحی کیسه ، طراحی قوطی ، طراحی سلفون محصولات و طراحی کاور می باشد.

طراحی کارتن

طراحی و دیزاین کارتن های محصولات شما با طرح های خلاقانه و در انواع سایز های بزرگ و کوچک خود را به ما بسپارید.

طراحی جعبه

طراحی جعبه ها در انواع مختلف چوبی ، فلزی ، کاغذی و کارتنی برای محصولات شما در هر سایزی به صورت خلاقانه و با ابتکار جهت سهولت در استفاده و جذابیت محصول شما طراحی می شود.
- تخفیف -

طراحی لیبل

لیبل ها در نوع های مختلفی از جمله لیبل های کاغذی ، لیبل های شفاف ، لیبل های حرارتی ، لیبل های متا ، تگ های امنیتی و ... در کاربرد های متخلفی طراحی و تولید می شوند.ما در پرسیاه توانایی طراحی لیبل محصولات شما را در تمام نوع های مختلف دارا می باشیم.

طراحی کیسه

طراحی کیسه های خرید با نام تجاری ، لوگو و... از برند شما یکی از روش های تبلیغات و جلب نظر و رضایت مشتری است.ما طراحی کیسه ها را در هر نوع و جنسی برای شما انجام خواهیم داد.

طراحی قوطی

ما در طراحی کاور ، برچسب و قوطی بسته بندی محصول با طرح های خلاقانه به جذابیت و زیبایی محصول توجه زیادی داریم که تاثیر مستقیم در فروش بیشتر برند شما خواهد داشت.

طراحی سلفون محصولات

بجای استفاده از سلفون های شفاف و بی رنگ که باعث می شود محصول نهایی بی کیفیت به نظر برسد ما می توانیم با کمی خلاقیت در طراحی این سلفون ها محصول خود را شکیل و با کیفیت جلوه دهیم.

طراحی کاور

ما با مزین کردن محصولات شما با کاور هایی در جنس های مختلف و طراحی های خاص و مبتکرانه در جلب توجه مخاطبان هدف و فروش بیشتر شما را یاری خواهیم کرد.

خدمات گرافیک چاپی

برندی محبوب و قابل لمس داشته باشید.

خدمات گرافیک چاپی باعث حفظ شخصیت برند و جذب رضایت مشتریان شما خواهد شد.پرسیاه خدماتی از جمله طراحی کاتالوگ ، بروشور ، کتاب ، مجله ، گزارش عملکرد ، پوستر ، طراحی تقویم و سررسید ، طراحی منو و طراحی لیست قیمت را ارائه می دهد.

کاتالوگ

کاتالوگ ها برای معرفی محصولات یا خدمات برند شما برای مشتریان بالقوه طراحی و تولید می شوند.ما با تحلیل اطلاعات دقیق محصولات و خدمات برند شما دست به طراحی کاتالوگ هایی با طراحی های خاص و زیبا

بروشور

بروشور ها برای توضیح و معرفی کامل مشخصات یک محصول و راهنمای استفاده از آن است.ما با طراحی بروشور های جذاب و زیبا با اطلاعات دقیق به راهنمای مشتریان شما در اطلاع و استفاده از محصول شمارا یاری خواهیم کرد.
- تخفیف -

کتاب

طراحی کتاب شامل صفحه آرایی ، طراحی جلد کتاب ، طراحی نمودار و ... می باشد که پرسیاه برای شما بصورت تخصصی انجام خواهد داد.

مجله

طراحی و صفحه بندی مجلات و نشریه های هفتگی یا ماهانه خبری و اطلاعاتی یکی از تخصص های دیرینه ما در پرسیاه است و می توانیم در این امر شمارا یاری کنیم.

گزارش عملکرد

طراحی و مصور سازی گزارشات روند کاری ، دستاورد ها و موفقیت های کاری ادارات دولتی و خصوصی و همچنین طراحی نمودار ها و اطلاعات و ... را در زمینه طراحی گزارش عملکرد برای شما انجام خواهیم داد.

پوستر

ما در پر سیاه با کمک طراحان متخصص خود توانایی طراحی انواع پوستر از جمله پوستر های تبلیغاتی ، تلقینی و انگیزشی ، پوستر های سینمایی ،پوستر های آموزشی و علمی و ... را بصورت تخصصی و حرفه ای را داریم.

طراحی تقویم و سررسید

ما در طراحی تقویم ها و سر رسید های اداری و تبلیغاتی با طرح و رنگ های خلاقانه و زیبا جهت جلب رضایت مخاطبان هدف ، شما را یاری خواهیم کرد.

طراحی منو

طراحی منو های فروشگاه ، غرفه های نمایشگاهی ، رستوران و... خود را با گرافیکی زیبا و چشم نواز را از ما بخواهید.

طراحی لیست قیمت

طراحی لیست های قیمت محصولات فروشگاه ها ، شرکت ها ، غرفه های نمایشگاهی و... را بصورت چاپی و دیجیتال با گرافیکی خاص و زیبا انجام می گیرد.

هیچ کاری بدون برنامه ریزی به انجام نمی‌رسد

مراحل انجام طراحی گرافیک

01

تدوین استراتژی محتوا

محتوای عالی برای یک هدف خاص ایجاد می شود و این هدف نیاز به تعریف دارد. ما هدفی را که بیشترین سودآوری را دارد تعریف و فتح میکنیم.

02

تولید محتوای سئو محور

اگر چه محتواهایی که در پرسیاه تولید می‌شوند بیشترین هماهنگی را با اصول سئو دارند اما ما محتوا را بر محوریت انسان‌ها تولید می‌کنیم.

03

بارگذاری، انتشار و توزیع محتوا

هرچقدر هم محتوای خوب تولید کنید تا زمانی که دیده نشود نمی‌تواند هدفی را محقق سازد ما محتواها را به بهترین نحو انتشار می‌دهیم.

ما از تجربه چیزهای جدید نمی‌ترسیم

اهمیت طراحی گرافیک چیست؟

قطعاً در وب‌سایت‌های مختلف، با جمله “محتوا پادشاه است” روبه‌رو شده‌اید. اما آیا با مفهوم اصلی این جمله آشنا هستید؟ آیا با انجام تولید محتوا به هر شکلی می‌توان به هدف نهایی، یعنی برندینگ و افزایش درآمد آنلاین رسید؟! پاسخ به این سؤالات، ؛مهم‌ترین کاری است که قبل از سفارش تولید محتوا باید انجام دهید. چرا که در غیر این صورت، از مزایای سفارش آنلاین تولید محتوا بی‌بهره خواهید ماند.
 1. تولید محتوا در صورتی که به صورت منظم انجام شود، ترافیک ورودی شما را  تا 8 برابر افزایش خواهد داد.
 2. هزینه سفارش تولید محتوا حدود 60 درصد کمتر از سایر روش‌های بازاریابی آفلاین می‌باشد.
 3. ترافیکی که با انجام تولید محتوا ایجاد می‌شود، 3 برابر سایر روش‌های بازاریابی می‌باشد.
 4. نرخ تبدیل مخاطب به مشتری با استفاده از تکنیک‌های بازاریابی محتوا، 6 برابر سایر روش‌ها می‌باشد.

طراحی گرافیک را به پرسیاه بسپارید

برای اینکه بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید می‌توانید از تجربه و مشورت با کارشناسان پرسیاه نیز بهره‌مند شوید. مهم نیست درنهایت با چه شرکتی و به چه قیمتی پروژه خود را پیش می‌برید مهم این است که بتوانیم با انتقال تجربه‌های خود در موفقیت کسب‌وکار شما سهیم باشیم.

یک کار را به هزاران روش می‌توان انجام داد اما می‌توان اتفاق‌نظر داشت که اصول موفقیت در کسب‌وکار عموماً دیربه‌دیر تغییر می‌کنند. برای ما فقط انجام یک کار به‌تنهایی اهمیت ندارد بلکه تحقق بخش بیشتری از اهداف به‌اضافه بهای تمام‌شده و سرعت انجام کار نیز اهمیت دارد بسیاری از وقت‌ها ما تلاش می‌کنیم تجربه‌های خوبی را برای مشتریانمان در کل فرایند تولید شامل پیش تولید و پس از تولید به وجود آوریم.

بدون اغراق می‌توان گفت مهم‌ترین عامل اثرگذار در بازاریابی محتوایی برنامه‌ریزی و زمان‌بندی درست و همچنین پایبندی به آن است. فرصت‌ها همیشگی نیستند و یک کسب‌وکار موفق کسب‌وکاری است که بیشترین آمادگی را برای استفاده از فرصت‌ها برده و برگ برنده را در دست گیرد ما تمام تلاش و سرمایه خود را برای تحویل به‌موقع پروژه‌ها بسیج کرده‌ایم.

بدون داشتن آنالیزهای دقیق از نتایج اقدامات و فعالیت‌های گذشته نمی‌توانیم مسیر آینده را ترسیم کنیم. ما گزارش‌های ماهیانه‌ای به شما می‌دهیم که کلیه انتظارات به شما را برای امور بازاریابی و مدیریت آن برآورده سازد.

هزینه طراحی گرافیک

وقتی می‌خواهید محتوا برای سایت یا رسانه‌های اجتماعی خود انتخاب کنید، گزینه‌های مختلفی دارید؛ و آنها بر قیمت‌گذاری استراتژی بازاریابی محتوای شما تأثیر می‌گذارند. اینکه تولید تنها چند مطلب را برای سایت خود سفارش دهید و یا کل فرایند تولید محتوا را به مجموعه پرسیاه بسپارید دو مدل از انواع بسته‌های همکاری است.

پروژه‌ای

تولید محتوای دنباله دار
450
000
شروع قیمت (به تومان)
 • به صرفه ترین قیمت همکاری ماهیانه
 • بالاترین سود دهی در درازمدت
 • ارایه گزارشات ماهیانه

اقتصادی

تولید محتوای دنباله دار
550000
350
000
شروع قیمت (به تومان)
 • به صرفه ترین قیمت همکاری ماهیانه
 • بالاترین سود دهی در درازمدت
 • ارایه گزارشات ماهیانه
- تخفیف -

ماهیانه

تولید محتوای دنباله دار
150
000
شروع قیمت (به تومان)
 • به صرفه ترین قیمت همکاری ماهیانه
 • بالاترین سود دهی در درازمدت
 • ارایه گزارشات ماهیانه

مشتریان پرسیاه

تولید محتوا، یکی از خدمات تخصصی شرکت پرسیاه می‌باشد که استفاده از آن برای هر شرکت در حال توسعه و پیشرفتی، ضروری می‌باشد. چرا که با سفارش تولید محتوا به آژانس ما، می‌توانید 

راهنمای طراحی گرافیک

امکان دارد به هر دلیلی بخواهید محتوای کسب‌وکارتان را خودتان اولید کنید و یا درصدد آن باشید دانش خود را درزمینهٔ تولید محتوا بالا ببرید این کتاب راهنما به شما کمک می‌کند با اصول و تکنیک های تولید محتوا بیشتر آشنا شوید.