خدمات تولید محتوا

پرسیاه مجری توانمند خدمات تولید محتوا در ایران

خدمات تولید محتوا

داستان شما را می‌سازیم

داستان ها مهم هستند. داستان های خوب تفاوت ها را آشکار می‌کنند.

خدمات تولید محتوا یا Content creation، یکی از خدمات تخصصی شرکت پرسیاه است. ما معتقدیم  محتوای عالی باید انتقال دهنده اطلاعات مفید، سرگرم کننده و الهام بخش باشد. این شرکت با ایجاد اعتبار و اعتماد در ضمن همدلی با مخاطبان هدف ، موفقیت آنلاین شما را تضمین میکند.

پرسیاه محتوای مرتبط ایجاد می کند که بر مبنای چشم انداز شما شکل میگیرد. ما این محتوا ها را با هدف اثر گذاری بر افزایش روابط کاری و در نهایت فروش محصولات و یا خدمات به اشتراک میگذاریم.

در پرسیاه داستان‌های عالی در مورد شغل شما  از طریق نوع مناسب محتوا، در زمان مناسب در کانال‌های مناسب تهیه و توزیع می شوند

ما برندها  را از طریق روش های نوآورانه ، از مرحله اولیه شکل گیری مفهوم تا مراهل مهتلف چرخه رشد ، راه اندازی و مدیریت می کنیم.

ما از طریق بهره برداری از ردیابی اطلاعات، تجزیه و تحلیل داده ها و اندازه گیری کمپین ها ، همچنین بهره‌مندی از قدرت نویسندگان خلاق ، طراحان و فیلمبرداران و … بالاترین ارزش ها رابرای کسب و کار شما می آفرینیم.

نتایج فرایندهای خدمات تولید محتوا عبارتند از حضور بیشتر در نتایج جستجوها، افزایش آگاهی از برند و افزایش نرخ تبدیل

ما در پرسیاه بیش از ۲۱ سال تجربه درزمینه روزنامه‌نگاری، طراحی گرافیک، سئو و نوشتن وبلاگ را یدک می‌کشیم خدمات تولید محتوای ما همگی در زیر یک سقف می‌توانند شمارا به‌سرعت از مفهوم اولیه موردنظر به نتیجه موردنظر برسانند.

انواع خدمات تولید محتوا

محتوا را در چه زمینه هایی تولید میکنیم؟

محتوای آنلاین اشکال مختلفی دارد از محتوای متنی برای پست‌های بهینه‌شده در وبلاگ و محتوای گرافیکی و تصویری خود گرفته تا تولید یک محتوای ویدیویی و یا حتی یک پادکست تأثیر گذار؛ اینکه از کدام روش برای جذب و یا نگهداری مشتری استفاده شود در زمان تدوین استراتژی محتوایی شما مشخص می‌گردد.

خدمات تولید محتوای متنی

خدمات تولید محتوای متنی برای تولید محتوای وب سایت‌ها، پروفایل‌های شرکت، انتشارات مطبوعاتی، خبرنامه‌ها، بیانیه‌های شرکت و متون تبلیغاتی کاربرد دارد. ما از طریق مصاحبه و تحقیق درک کاملی از برند شما به‌دست می‌آوریم که به ما امکان می‌دهد نسخه نوشتاری محتوا را از ابتدا تهیه‌کرده یا نسخه موجود را ویرایش کنیم.
- جـدید -

تولید محتوای گرافیکی

ما به شما کمک می‌کنیم یک تصویر تجاری جدید ایجاد کنید یا یک محتوای تبلیغاتی اثربخش را برای ارتقاء برند خود طراحی کنید. ما آرم‌ها، الگوهای تصویر، بنرها، خبرنامه‌ها و مطالب تبلیغاتی را طراحی کنیم. طرح‌های سفارشی ما متناسب با هویت برند شما ساخته‌شده و ما اطمینان می‌دهیم که شمارا به روشی حرفه‌ای و معتبر معرفی نماییم.

خدمات تولید محتوای ویدیویی

ما در ایجاد محتوای کوتاه و هدفمند که برای جذب بیننده در شبکه‌های اجتماعی طراحی‌شده است، تخصص داریم. ما معتقدیم اولید فیبم برای شبکه‌های مجازی باید هدفی داشته باشد و علاوه بر جلب‌توجه مخاطبان شما، باید به ایجاد گفتگو، جذب فرصت های موجود، افزایش نرخ تبدیل وب‌سایت یا افزایش جذب بیننده و تحت تأثیر قرار دادن آنان کمک کند.

خدمات تولید محتوای صوتی

خدمات تولید پادکست ما مخاطبان جدیدی را برای شما جذب می‌کند. خدمات تولید محتوای صوتی ما از ضبط تا توزیع محتوا را شامل می‌شوند. تولید پادکست می‌تواند ازنظر زمانی و فنی چالش‌برانگیز باشد، اما درعین‌حال پادکست‌ها یکی از مقرون به‌صرفه‌ترین کانال‌های ارتباطی هستند که درعین‌حال کمتر مورداستفاده قرارگرفته‌اند. پادکست‌ها اهرمی دست‌نخورده برای تقویت نام تجاری شما، ایجاد اعتبار و تولید پیشرو هستند.

خدمات تولید محتوای وب سایت

چه خدمات تولید محتوایی ارائه می دهیم؟

ما انواع خدمات تولید محتوا را برای بازاریابی محتوایی Content Marketing ارائه می‌دهیم تدوین استراتژی، تولید محتوای چندزبانه، تولید محتوا برای کاتالوگ‌ها محصولات فرهنگی و … بخشی از خدمات تولید محتوای پرسیاه هستند. ما پیشنهاد می‌کنیم اگر تمایل به برون‌سپاری تولید محتوای برای کسب‌وکار خود هستید از تجربه مشاوران پرسیاه بهره ببرید.

تدوین استراتژی محتوا

هدف استراتژی محتوا ایجاد محتوای معنی‌دار، منسجم، جذاب و پایدار است. استراتژی به شما کمک می‌کند تا بر اساس بررسی آنچه موجود است، اینکه چه چیزی باید ایجاد شود و مهم‌تر از همه، چرا باید ایجاد شود را شناسایی کنید. محتوا نه تنها کلمات موجود در صفحه بلکه تصاویر و فایل‌های چندرسانه‌ای مورداستفاده را نیز شامل می‌شود.

تولید محتوای چند زبانه

تولید محتوای چندزبانه مناسب برای سئو بین‌المللی باقیمت مناسب. ما برای ایجاد محصولات و خدمات خود در خارج از کشور و انجام فعالیت‌های بازاریابی دیجیتالی شرکت شما به‌صورت مؤثر خدمات ارائه‌دهنده محتوای حرفه‌ای برای بازار هدف خود را ارائه می‌دهیم. برای خدمات تولید محتوای چندزبانه مقرون‌به‌صرفه، سریع و حرفه‌ای ما یک قیمت رایگان دریافت کنید!
- تخفیف -

تولید کتاب الکترونیکی

امروزه ، اعتماد و اقتدار برند همه چیز است. در واقع ، مطالعات نشان می دهد که 63٪ از مشتریان فقط از یک برند معتبر خریداری می کنند. نادیده گرفتن این آمار کار دشوار است. یکی از بهترین راهها برای جذب اعتماد مردم ، ایجاد کتاب الکترونیکی در مورد موضوعی است که برای آنها اهمیت دارد و به سؤالات یا نگرانی های آنها به روشی خلاقانه و جذاب پاسخ می دهد.

نوشتن نقد و بررسی

نوشتن نقد و بررسی برای محصولات و خدمات شما علاوه بر اینکه می‌تواند به موفقیت محصول شما و همچنین تصمیم گیری مشتریانتان کمک نماید. برای نشان دادن برتری محصولات، خدمات و برند شما نیز کارگشاست. وقتی محصول و یا خدمتی را زیر تیغ نقد و بررسی میرود یعنی آن مهصول و یا خدمت دارای اهمیت ویژه است اگر برای نوشتن نقد و بررسی به خدمات تولید مهتوا نیاز دارید زمان را از دست ندهید.

نگارش مقاله برای وبلاگ

برای تولید محتوای مناسب وبلاگ به صورت پیوسته نیاز به جریان دائمی ایده های جدید و مرتبط دارید. از یک طرف نگارش بر اساس اصول سئو و از طرف دیگر درک درست نیاز مردم کار دشواری است. مفالاتی که در پرسیاه تولید میشوند بالاترین هماهنگی را با موتورهای جستجو و همچنین کسب و کار شما دارند . کپی در کار نیست و مطالب در بالاترین کیفیت هود ارائه میشوند تا موفقیت کسب و کار شما را محقق سازند

تولید محتوای فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارد. باید ترافیک را با محتوای بهینه جذب کرده و محصولات خود را با ویژگی‌های غنی‌شده توصیف کند. باید محتوا قانع‌کننده داشته باشد که بیننده را به خریداران تبدیل کند. تولید محتوای فروشگاهی یک فرایند بسیار پیچیده است. ما از ابزارهای بسیاری برای تدوین راهبُرد و تحلیل رفتار مصرف‌کنندگان استفاده می‌کنیم و هدف نهایی را محقق می‌سازیم

خدمات تولید محتوای اینستاگرام

چه خدمات تولید محتوایی ارائه می دهیم؟

برون‌سپاری خدمات تولید محتوا برای اینستاگرام می‌تواند علاوه برافزایش نظم در انتشار پست‌ها و استوری ها و همچنین بهبود بصری و ارتباطی محتوایی که به اشتراک می‌گذارید می‌تواند برای شما از این حیث هم دارای اهمیت باشد که در طول زمان با ارائه محتواهای کاربرپسند همزمان با انتشار محتوا از ایده‌ها و راهکارهای یک تیم حرفه ای نیز بهره ببرید.

تدوین استراتژی تولید محتوای اینستاگرام

بی‌شک داشتن استراتژی و تقویم تولید محتوا می‌تواند سرعت دست‌یابی به موفقیت را برای هر کسب و کاری افزایش دهد. ما در این شرکت پرسیاه خدمات تولید محتوا برای اینستاگرام را بر اساس تحلیل رقبا، زمینه فعالیت کسب‌وکار، تقویم زمان‌بندی، لایف استایل و ... طرح ریزی می‌کنیم و مدام توسط ابزارهای آنلاین تخصصی کارکرد خود را ارزیابی و به کارفرما گزارش می‌دهیم.

تولید محتوای پست و استوری اینستاگرام

چگونگی نگارش کپشن برای هر پست و یا نحوه برقراری ارتباط با مخاطب در کنار پایبندی به خطوط فکری و بصری برند از اصول مهم ما در تولید محتوای پست و استوری اینستاگرام است.. ما با توجه به اینکه یک آژانس تبلیغاتی هستیم زیر ساخت های لازم را برای تولید محتوا در گونه‌های مختلف از جمله متن ویدیو صوتی و ... را دارا هستیم پس بدون هیچ‌گونه نگرانی همین امروز سفارش خود را ثبت کنید.

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام شاید در ظاهر کار ساده‌ای به نظر برسید اما زمانی که بخواهید هدفی را دنبال کنید و آن را محقق سازید اصل ماجرا شروع می‌شود اینکه چگونه پست‌ها را منتشر کنید چگونه آمار و رویدادها را تحلیل کنید و چگونه بر اساس تحلیل‌ها حرکت‌های بعدی را طرح‌ریزی کنید کاری است که در تخصص یک مدیر پیج اینستاگرام است. پیشنهاد ما این است این کار را واگذار کنید. ما می‌دانیم چگونه موفقیت شمارا رقم بزنیم
- تخفیف -

قالب پیج، پست و استوری اینستاگرام

یکی از مزایای استفاده از متخصصان خدمات تولید محتوا برای تولید محتوای اینستاگرام این است که با توجه به تخصصی که این افراد دارند به کوچک‌ترین جزییات اهمیت می‌دهند یکی از آن موارد قالب های مشخص و هدفمندی است که محتوا فراراست در آنها قرار گرفته و منعکس شود این قالب ها می‌توانند در آگاهی از برند و افزایش فالور پیج نقشی اساسی باز کنند و نیل به موفقیت را سرعت بخشند.

طراحی هایلایت اینستاگرام

با آپدیت اینستاگرام در نسخه‌های جدی امکان مشاهده استوری‌های اینستاگرام تا ۲۴ ساعت بعد از پست شدن هم فراهم گردید. این در هالی است که شما می‌توانید استوری ها را ذخیره کنید و برای آن از طریق هایلایت‌های اینستاگرام، کاور درست کنید. اگر می‌خواهید دنبال کنندگان پیج بتوانند بدون سردرگمی در پیج به اطلاعات دسترسی داشته باشند طراهی هایلایت اینستاگرام یک الزام است .

خدمات تولید محتوای ویديویی

بدون ویدیو موفقیت سخت می‌شود

بازاریابی ویدیویی می تواند بخش مهمی از استراتژی بازاریابی دیجیتالی شما باشد ، چهره و صدایی به تجارت شما ببخشد و ارزش سئو بالایی را برای وب سایت شما فراهم کند. از جمله ویدیو در یک صفحه فرود می تواند 80 درصد تبدیل را افزایش دهد و نشان داده می شود که از طریق ویدیو در یک ایمیل ، نرخ کلیک  200 تا 300٪ افزایش می یابد.

ویدیو مصاحبه

اگر در حال برگزاری یک رویداد هستید و یا در حال روانه کردن محصول جدیدی به بازار هستید و یا شاید بخواهید افراد و مشتریان را از توانمندی‌های و دستاوردهای جدید خود مطلع کنید. در چنین شرایطی خدمات تولید محتوا به‌صورت مصاحبه به شما پیشنهاد می‌گردد با توجه به اینکه وقتی با شما مصاحبه می‌گردد راحت‌تر می‌توانید به سؤالات احتمالی مخاطبان پاسخ دهید و می‌توانید تاثیر بهتری را روی مخاطبان خود داشته باشید

ویدیو آموزشی

این روزها ویدیو آموزشی یکی از ابزارهای مهم در توسعه کسب‌وکار است. تولید یک ویدیو آموزشی علی‌رقم زحمات نسبتاً بالایی که دارد؛ معجزه گر است از طریق آن می‌توانید با انتقال تجربه‌ها کسب درآمد کنید و این منوط به موفقیت جغرافیایی شما نیست بسیار فراگیرتر می‌توانید ارتباط برقرار کنید. در شرایطی هم با تولید ویدیوهای آموزشی می‌توانید به آمورش استفاده از محصولات و معرفی توانمندی‌های خود بپردازید.
- تخفیف -

ویدیو تبلیغاتی

هیچ محصول و یا خدمتی بی‌نیاز از تبلیغ نیست. بهترین محصولات و ارزش‌های پیشنهادی تا زمانی که دیده نشوند مشتری برای آنها وجود نخواهد داشت. گذشته را فراموش کنید امروز رسانه‌های زیادی وجود دارند که شما با کمک آنها می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن ویدیو تبلیغاتی خود را به هزاران نفر نمایش داده و کسب‌وکار خود را معرفی کنید پرسیاه با بیش از ۲۰ سال فعالیت گزینه خوبی برای همکاری با شماست.

ویدیو دمو و بررسی محصولات

اگر یادتان باشد شهرت اولیه وب‌سایت دیجیکالا از طریق مقالات و ویدیوهای بررسی محصولاتی که تولید کرد شکل گرفت. فضای دیجیتال و بازاریابی آن‌یک فضای کاملاً داده محور است و شما نتیجه آنچه تولید می‌کنید را قبل از انتشار و بعدازآن با درصد خطای کم می‌توانید به‌دست آورید ویدیو بررسی محصولات و دمو محصولات معجزه می‌کند هم سئو شمارا توسعه می‌دهد و هم برای مخاطب ارزش ایجاد می‌کند.

موشن گرافیک

موشن گرافیم یا گرافیک متحرک یک سبک ویدیویی است که محتوای اطلاعاتی و آموزشی را با گرافیک های رنگارنگ ترکیب می کند. موشن گرافیک برای توضیح ایده های پیچیده و جامع به شیوه ای جذاب مناسب است؛ این سبک از انیمیشن همه کاره است و قابلیت ترکیب با هر سبک ویدیویی دیگری را دارد.

استاپ موشن

استاپ موشن یکی از روش های قدیمی ساخت انیمیشن است. ساخت استاپ موشن به اینصورت است که از اجسام مورد نظر فریم به فریم تصویر گرفته می شود و از طریق کنار هم گذاشتن آن‌ها ویدیو های جذابی تولید می شود. اگر شما هم محصولی دارید پیشنهاد میکنید یک استاپ موشن از آن تهیه کنید.

ویدیو اسلاید شو

شاید شما هم تصاویر بسیاری از محصولات و یا پشت‌صحنه پروژه ها داشته باشید و بخواهید آنها را باهم ترکیب کنید و به‌صورت یک فایل ویدیویی با زیرنویس و موسیقی متن برای مخاطبانتان منتشر کنید خوب اگر این‌طور است باید بگویم جای درستی آمده اید ما آن را برایتان انجام می‌دهیم

خدمات تولید محتوای صوتی

تولید محتوای صوتی خود را به ما بسپارید

خدمات تولید محتوای صوتی یا همان پادکست Podcast، ما برای پاسخگویی به تمام نیازهای تولید برنامه‌های  صوتی شما طراحی شده است ، بنابراین می توانید بر روی ایجاد محتوای جدید برای پادکست خود تمرکز کنید. تیم پرسیاه یک شامل یک تیم  حرفه ای از تولیدکنندگان ، ویراستاران صوتی و مهندسان میکس است که به تمامی زمینه های تولید مختوای صوتی اشراف کامل دارند.

خدمات تولید کتاب صوتی

کتاب‌ها از دیرباز با انتقال مفاهیم جدید به ما کمک می‌کرده‌اند اکنون اما نسل جدید کتاب‌ها با عنوان کتاب صوتی قادرند با ارائه مفاهیم موردنظر به‌صورت صوتی دانش مخاطبان را افزایش داده به آنها آموزش دهند و برای برند ما اعتبار و اعتماد به ارمغان آورند یک صدای ماندگار به خوبی می‌داند چگونه همه این دستاوردها را برای شما به ارمغان بیاورد.

تولید محتوای صوتی​ پادکست

محتواهای صوتی یا پادکست یکی از محبوب‌ترین روش‌های یادگیری و رشد فردی است. از این روش از تولید محتوا برای موضوعات مختلفی استفاده می‌شود. به دلیل آنکه این روش یادگیری بسیار مورد توجه قرار گرفته است، بسیاری از سرویس‌های بزرگ در جهان پادکست های رایگان ارائه می‌دهند تا تمام افراد بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.
- تخفیف -

هیچ کاری بدون برنامه ریزی به انجام نمی‌رسد

مراحل تولید محتوا

01

تدوین استراتژی محتوا

محتوای عالی برای یک هدف خاص ایجاد می شود و این هدف نیاز به تعریف دارد. ما هدفی را که بیشترین سودآوری را دارد تعریف و فتح میکنیم.

02

تولید محتوای سئو محور

اگر چه محتواهایی که در پرسیاه تولید می‌شوند بیشترین هماهنگی را با اصول سئو دارند اما ما محتوا را بر محوریت انسان‌ها تولید می‌کنیم.

03

بارگذاری، انتشار و توزیع محتوا

هرچقدر هم محتوای خوب تولید کنید تا زمانی که دیده نشود نمی‌تواند هدفی را محقق سازد ما محتواها را به بهترین نحو انتشار می‌دهیم.

ما از تجربه چیزهای جدید نمی‌ترسیم

اهمیت تولید محتوا چیست؟

قطعاً در وب‌سایت‌های مختلف، با جمله “محتوا پادشاه است” روبه‌رو شده‌اید. اما آیا با مفهوم اصلی این جمله آشنا هستید؟ آیا با انجام تولید محتوا به هر شکلی می‌توان به هدف نهایی، یعنی برندینگ و افزایش درآمد آنلاین رسید؟! پاسخ به این سؤالات، ؛مهم‌ترین کاری است که قبل از سفارش تولید محتوا باید انجام دهید. چرا که در غیر این صورت، از مزایای سفارش آنلاین تولید محتوا بی‌بهره خواهید ماند.
 1. تولید محتوا در صورتی که به صورت منظم انجام شود، ترافیک ورودی شما را  تا 8 برابر افزایش خواهد داد.
 2. هزینه سفارش تولید محتوا حدود 60 درصد کمتر از سایر روش‌های بازاریابی آفلاین می‌باشد.
 3. ترافیکی که با انجام تولید محتوا ایجاد می‌شود، 3 برابر سایر روش‌های بازاریابی می‌باشد.
 4. نرخ تبدیل مخاطب به مشتری با استفاده از تکنیک‌های بازاریابی محتوا، 6 برابر سایر روش‌ها می‌باشد.

تولید محتوا را به پرسیاه بسپارید

برای اینکه بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید می‌توانید از تجربه و مشورت با کارشناسان پرسیاه نیز بهره‌مند شوید. مهم نیست درنهایت با چه شرکتی و به چه قیمتی پروژه خود را پیش می‌برید مهم این است که بتوانیم با انتقال تجربه‌های خود در موفقیت کسب‌وکار شما سهیم باشیم.

یک کار را به هزاران روش می‌توان انجام داد اما می‌توان اتفاق‌نظر داشت که اصول موفقیت در کسب‌وکار عموماً دیربه‌دیر تغییر می‌کنند. برای ما فقط انجام یک کار به‌تنهایی اهمیت ندارد بلکه تحقق بخش بیشتری از اهداف به‌اضافه بهای تمام‌شده و سرعت انجام کار نیز اهمیت دارد بسیاری از وقت‌ها ما تلاش می‌کنیم تجربه‌های خوبی را برای مشتریانمان در کل فرایند تولید شامل پیش تولید و پس از تولید به وجود آوریم.

بدون اغراق می‌توان گفت مهم‌ترین عامل اثرگذار در بازاریابی محتوایی برنامه‌ریزی و زمان‌بندی درست و همچنین پایبندی به آن است. فرصت‌ها همیشگی نیستند و یک کسب‌وکار موفق کسب‌وکاری است که بیشترین آمادگی را برای استفاده از فرصت‌ها برده و برگ برنده را در دست گیرد ما تمام تلاش و سرمایه خود را برای تحویل به‌موقع پروژه‌ها بسیج کرده‌ایم.

بدون داشتن آنالیزهای دقیق از نتایج اقدامات و فعالیت‌های گذشته نمی‌توانیم مسیر آینده را ترسیم کنیم. ما گزارش‌های ماهیانه‌ای به شما می‌دهیم که کلیه انتظارات به شما را برای امور بازاریابی و مدیریت آن برآورده سازد.

هزینه خدمات تولید محتوا

وقتی می‌خواهید محتوا برای سایت یا رسانه‌های اجتماعی خود انتخاب کنید، گزینه‌های مختلفی دارید؛ و آنها بر قیمت‌گذاری استراتژی بازاریابی محتوای شما تأثیر می‌گذارند. اینکه تولید تنها چند مطلب را برای سایت خود سفارش دهید و یا کل فرایند تولید محتوا را به مجموعه پرسیاه بسپارید دو مدل از انواع بسته‌های همکاری است.

پروژه‌ای

تولید محتوای دنباله دار
450
000
شروع قیمت (به تومان)
 • به صرفه ترین قیمت همکاری ماهیانه
 • بالاترین سود دهی در درازمدت
 • ارايه گزارشات ماهیانه

اقتصادی

تولید محتوای دنباله دار
550000
350
000
شروع قیمت (به تومان)
 • به صرفه ترین قیمت همکاری ماهیانه
 • بالاترین سود دهی در درازمدت
 • ارايه گزارشات ماهیانه
- تخفیف -

ماهیانه

تولید محتوای دنباله دار
150
000
شروع قیمت (به تومان)
 • به صرفه ترین قیمت همکاری ماهیانه
 • بالاترین سود دهی در درازمدت
 • ارايه گزارشات ماهیانه

مشتریان پرسیاه

تولید محتوا، یکی از خدمات تخصصی شرکت پرسیاه می‌باشد که استفاده از آن برای هر شرکت در حال توسعه و پیشرفتی، ضروری می‌باشد. چرا که با سفارش تولید محتوا به آژانس ما، می‌توانید 

راهنمای جامع تولید محتوا

امکان دارد به هر دلیلی بخواهید محتوای کسب‌وکارتان را خودتان اولید کنید و یا درصدد آن باشید دانش خود را درزمینهٔ تولید محتوا بالا ببرید این کتاب راهنما به شما کمک می‌کند با اصول و تکنیک های تولید محتوا بیشتر آشنا شوید.